Будівництво найбільшої у світі ГАЕС продовжили на Буковині

У 2011 році Чернівецькій області виділили 1,9 мільярда гривень на будівництво Дністровської ГАЕС у місті Новодністровськ.

Цього року на будівництво Дністровської ГАЕС у Новодністровську Чернівецької області виділили 1,9 млрд грн., повідомив голова ОДА Михайло Папієв.

Кошти спрямовуються на виготовлення другого гідроагрегату, будівництво водосховища на 32 млн м. куб. – 500 млн грн. Також 60 млн буде спрямовано на соціальну сферу Сокирянського району та міста Новодністровська.

Михайло Папієв відзначив, що у 2012 році планується ввести в експлуатацію другий гідроагрегат, а у 2013 році – третій. Коли буде добудований третій гідроагрегат, це буде найбільша у Європі гідроакумулююча станція, а коли завершаться наступні етапи і буде мати 7 гідроагрегатів, вона стане найбільшою у світі. Це буде об'єкт, завдяки якому область сприйматимуть не тільки, як край туристичних можливостей, а ще і як технологічно розвинений, індустріальний енергетичний край, відзначив Папієв.

Наразі на Дністровській ГАЕС введений в експлуатацію лише один гідроагрегат.

У вівторок, 22 березня, на Дністровській ГАЕС побуває міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко. Він ознайомиться з ходом будівництва першої черги Дністровської ГАЕС, проведе нараду з питань розвитку соціальної інфраструктури та підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Читайте також:

Будівництво станції загрожує екології

На Буковині будують ГАЕС

АЕС не забезпечать енергетичну незалежність України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: