Будівництво газопроводу з Росії до Південної Кореї відкладено

KOGAS планують з "Газпромом" розробити проект з транспортування зрідженого природного газу з Росії прямо до Південної Кореї.

Проект газопроводу з Росії до Південної Кореї через територію Північної Кореї відкладено на невизначений термін через погані відносини між двома Кореями. Про це повідомляє агентство Asia In Focus з посиланням на заяву президента південнокорейської компанії KOGAS Чху Кан Су (Choo Kang-soo).

За словами топ-менеджера KOGAS, партнера "Газпрому" в Південній Кореї, газопровід не буде побудований доти, поки Північна Корея не попросить про це Південну.

У KOGAS підкреслюють, що не мають наміру псувати відносини з "Газпромом" і планують розробити проект з транспортування зрідженого природного газу з Росії прямо до Південної Кореї.

24 вересня KOGAS і "Газпром" підписали меморандум про взаєморозуміння, в якому йдеться про наміри побудувати на Далекому Сході завод зі зрідження газу.

Про те, що Росія і Південна Корея розглядають можливість будівництва газопроводу по території Північної Кореї, повідомлялося ще в 2006 році. Тоді ж вартість трубопроводу оцінювалася приблизно в два мільярди доларів. У 2008 році повідомлялося, що газопровід може бути побудований до 2015 року.

Південна Корея є одним з основних партнерів Росії на Далекому Сході, де в даний час реалізується відразу декілька великих нафтогазових проектів, у першу чергу, "Сахалін-1", "Сахалін-2" і "Сахалін-3". Крім того, в Іркутській області є Ковиктинське родовище, газ із якого також може піти на експорт до Японії або Південної Кореї.

Читайте також:

"Газпром" намагається зв'язати контрактами українські ПСГ

"Газпром" боїться, що в України закінчаться гроші

"Газпром" оприлюднив план експансії до Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: