Бюджет-2021: відомо, який очікують курс долара упродовж наступного року

Бюджет-2021: відомо, який очікують курс долара упродовж наступного року

Фото: Associated Press

Американська валюта, очікується, коштуватиме трохи більше 29 грн.

Уряд заклав у державний бюджет на 2021 рік, який Верховна рада схвалила у першому читанні 5 листопада, курс гривні на рівні 29,10 грн за долар.

За проєкт держбюджету на 2021 рік проголосували 275 нардепів.

Так, згідно із затверженими показниками, середньорічний курс становитиме 29 гривень 10 копійок. Його у державному бюджеті закладає Кабінет Міністрів України. До слова, у вересні міністр фінансів Сергій Марченко уточнив, що Мінфін погодив показник курсу долара з Національним банком. 

Також, у 2021 році, за бюджетним прогнозом, середня зарплата в Україні буде 13,6 тисячі гривень на місяць. Водночас, йдеться у держбюджеті про інфляцію – 7,3% річних.

Зазначимо, що раніше різні експерти, опитані сайтом ТСН.ua, сказали, що в Україні курс валют у 2021 році сягатиме понад 30 гривень за долар. За прогнозами фахівців, стабілізацію зростання курсу іноземної валюти варто очікувати наприкінці цього року.

Нагадаємо,5 листопада Верховна Рада ухвалила за основу державний бюджет на 2021 рік. Парламентарії підтримали за основу та в цілому проект постанови №4000-П. До проєкту закону депутати подали понад 2,4 тисячі поправок. До другого читання головний кошторис України ще перепишуть.

Чи може Україна в розпал кризи дозволити собі підіймати мінімальну зарплату

Чи може Україна в розпал кризи дозволити собі підіймати мінімальну зарплату

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація