Бюджет Києва в 2017 році зросте на третину. Кому Кличко обіцяє більше грошей

Столичні депутати розглянуть проект бюджету 1 грудня.

Бюджет столиці в 2017 році становитиме 36 млрд 778 млн грн. Це на 36% більше, ніж цього року – 27 млрд грн.

Міський голова Києва Віталій Кличко під час сьогоднішньої презентації бюджету пояснив, що цифру збільшили завдяки цьогорічному перевиконанню бюджету майже на 30%. Це вже третя презентація міського бюджету на 2017 рік.

"Галузь охорони здоров'я столиці додатково отримає 3,7 мільярда гривень. А на потреби освіти в Києві будуть додатково спрямовані 2,8 мільярда гривень", – запевнив Кличко.

Також збільшать капітальні видатки.

"Я думаю, всі кияни і гості столиці в цьому році помітили куди, зокрема, ми спрямовували ці кошти. Наприклад, у Києві капітально відремонтували понад 80 доріг (більше 200 км). І в наступному році ми продовжимо вкладати кошти в інфраструктуру столиці. У програмі соціально-економічного розвитку загалом на капітальні видатки заплановано понад 5 мільярдів гривень. Порівняно з початком 2016-го ці статті передбачали 2 мільярди. Але за рахунок додатково залучених коштів ми їх збільшили. Сподіваємося збільшити і в наступному році", – сказав мер.

На проекти, які пропонують втілити в Києві його мешканці, закладають 50 млн грн.

"Ми втілюємо так званий "Бюджет участі", на який у бюджеті столиці пропонується виділити 50 мільйонів гривень. Це – гроші на проекти, які запропонують для міста кияни", – зазначив Кличко.

Київська міська рада розгляне проект бюджету 1 грудня.

Кличко також пообіцяв оприлюднити на сайті КМДА звіт про діяльність міської влади за 2016-й, як це робили два попередні роки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: