Бюджет Києва збільшать на 1,25 мільярда

До бюджету будуть внесені зміни, що передбачають додаткові витрати на виплату надбавок та премій працівникам бюджетної сфери у сумі 80 млн. гривень.

Київська міська адміністрація підготувала проекти рішень про внесення змін до столичного бюджету на сесії Київради 17 лютого. Згідно з ними, кошторис міста планують збільшити на 1,25 млрд. гривень.

Про це заявив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

"Проекти рішень стосуються розподілу залишків на початок року, а також коригування спеціального фонду міського бюджету з огляду на те, що були більш поглиблено відпрацьовані об'єкти Програми соціально-економічного розвитку", - зазначив заступник голови КМДА.

"Також у нас були досить великі надходження до бюджету в січні, і ми вирішили запланувати введення в експлуатацію цього року кількох шкіл і дитячих садів, добудову багатьох соціальних об'єктів, і тим самим вивести Київ зі списку міста довгобудів", - наголосив Крамаренко.

За його словами, до бюджету також будуть внесені зміни, що передбачають додаткові витрати на виплату надбавок та премій працівникам бюджетної сфери у сумі 80 млн. гривень.

Крім того, будуть додатково виділені кошти на фінансування правоохоронних органів, щоб збільшити кількість патрулів у місті.

Заступник голови КМДА зазначив, що передбачено фінансування реконструкції швидкісного трамваю, добудови швидкісного трамваю на Лівому березі - від Троєщини до міської електрички.

"Загалом залишки загального фонду міського бюджету на початок року були 160 млн. гривень, спеціального фонду - 90 млн. гривень, і це додаткові кошти, які ми зараз пропонуємо включити до бюджету", - повідомив Крамаренко.

Також до бюджету будуть внесені зміни у зв'язку з тим, що Кабмін виділив Києву субвенцію в розмірі 1 млрд. гривень на виконання функцій столиці.

Водночас Крамаренко додав, що бюджет Києва за січень виконано на 92% від запланованого обсягу.

Читайте також:

Дефіцит держбюджету-2010 зріс майже вдвічі

Янукович пересадив свою адміністрацію на дешевші автомобілі

Попов доповів Януковичу про столичні реформи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: