Бюджет "Нафтогазу" складе 90-93 млрд. грн.

Значною фінансовою проблемою компанії є лише необхідність завчасної покупки газу для закачування в підземні сховища.

Бюджет НАК "Нафтогаз України" в поточному році складе 90-93 млрд. грн., заявив в інтерв'ю "Дзеркалу тижня" виконуючий обов'язки голови правління компанії Ігор Діденко. Єдиною проблемою для компанії, за його словами, є фінансування касового розриву в 37 млрд. грн. для закачування газу в підземні сховища.

"У поточному році ми працюємо над бездефіцитним і збалансованим бюджетом "Нафтогазу". Можу сказати, що баланс доходів і витрат буде десь на рівні 90 - 93 млрд. грн.", - повідомив Діденко.

За його словами, значною фінансовою проблемою компанії є лише необхідність завчасної покупки газу для закачування в підземні сховища. "На сьогоднішній день ми бачимо, мабуть, єдину проблему - це фінансування касового розриву в 37 млрд грн для закачування газу в підземні сховища. У цьому питанні нам необхідна підтримка уряду", - заявив Діденко.

Без відповідної підтримки з боку законодавчої і старанної влади створити необхідні запаси газу, на його думку, буде складно. "Якщо на загальнодержавному рівні буде вирішено питання про те, що в кожен конкретний сезон закачування газ повинен продаватися, то нам, природно, для цього потрібні оборотні кошти, і ми проситимемо парламент, щоб ці кошти нам виділялися. Без цього сформувати необхідний запас газу в ПСГ буде складно", - підкреслив Діденко.

Читайте також:

Україна просить ЄС оплатити технічний газ для транзиту

Борг "Нафтогазу" складає менше мільярда доларів

Ющенко закликає підвищити тарифи на енергоносії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: