Бюджет перевиконано

За даними Державного казначейства, бюджет за 9 місяців перевиконано 2,3%.

Гроші, 50 гривень
Державне казначейство звітує про перевиконання плану надходжень до державного бюджету.
За оперативними даними Державного казначейства України, надходження до загального фонду державного бюджету (з офіційними трансфертами) за січень-вересень 2007 року становили 86,8 млрд. грн., що більше плану на 2,3% або на 1,9 млрд. грн. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службі Міністерства фінансів України.

Проти 9 місяців минулого року надходження до загального фонду держбюджету збільшилися на 25,1%. Державна податкова адміністрація України забезпечила 46 млрд. грн. надходжень, Державна митна служба - 34,6 млрд. грн.

Кошти надходили з 40 джерел, зокрема, від ПДВ із ввезених на територію України товарів надійшло 29,6 млрд. грн.; від податку на прибуток - 19,9 млрд. грн.; надходження від мита на товари, що ввозяться суб`єктами підприємницької діяльності - 3,5 млрд. грн.; надходження від рентної плати за нафту, що видобувається в Україні - 2,6 млрд. грн.; надходження від перевищення валових доходів над витратами Національного банку України - 1,4 млрд. грн. 

У вересні до загального фонду держбюджету надійшло 8,4 млрд. грн. - 97,6% плану.

У серпні обсяг надходжень до загального фонду державного бюджету становив 12,9 млрд. грн. - 97,2%. За січень-серпень план надходжень до загального фонду державного бюджету було перевиконано на 2,8% або на 2,1 млрд. грн. Обсяг надходжень становив 78,4 млрд. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: