Бюджетний недобір може перевищити 11 мільярдів

Загалом у січні-листопаді до держбюджету надійшло 215,1 млрд. гривень - на 15,3% більше, ніж за аналогічний період 2009 року, в тому числі до загального фонду - 186,9 млрд.

В листопаді Державна податкова адміністрація направила в загальний фонд бюджету рекордну суму - 18,35 млрд. гривень, а бюджетний недобір може скласти 11,5 млрд., що близько до прогнозу Рахункової палати.

Загалом у січні-листопаді до держбюджету надійшло 215,1 млрд. гривень - на 15,3% більше, ніж за аналогічний період 2009 року, в тому числі до загального фонду - 186,9 млрд. гривень - 35,3% більше, пише "Коммерсант-Украина".

Виходячи з обсягу доходів за січень-жовтень, в листопаді зібрано 24,2 млрд. гривень.

У Держмитниці дані про виконання плану не надали, а джерело уточнило, що був недобір. НАК "Нафтогаз Україна" так і не погасила борг з ПДВ на суму 2,4 млрд. гривень за розмитнений раніше газ.

"Є сумніви, що до кінця року НАК це зробить", - додав співрозмовник.

Збільшення збору податків стало можливим завдяки тому, що в травні законом "Про оподаткування прибутку підприємств" було встановлено обмеження для бізнесу: у поточну звітність по сплаті податку на прибуток дозволено включати тільки 20% від збитку за попередні звітні періоди, тоді як раніше - 100% суми.

Ця норма могла бути застосована до наступного (III) кварталу після дати ухвалення закону, а в листопаді настає строк сплати податку на прибуток за 9 місяців.

У результаті в листопаді зібрано 7,8 млрд. гривень податку на прибуток, що становить 23% від показника 11 місяців 2010 року.

Читайте також:

Рада відмовилась ліквідувати податкову міліцію

Податкова "витрусила" до держбюджету 2,3 мільярди

Податкова звільнить кожного п'ятого співробітника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: