Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бюджетний недобір може перевищити 11 мільярдів

Загалом у січні-листопаді до держбюджету надійшло 215,1 млрд. гривень - на 15,3% більше, ніж за аналогічний період 2009 року, в тому числі до загального фонду - 186,9 млрд.

В листопаді Державна податкова адміністрація направила в загальний фонд бюджету рекордну суму - 18,35 млрд. гривень, а бюджетний недобір може скласти 11,5 млрд., що близько до прогнозу Рахункової палати.

Загалом у січні-листопаді до держбюджету надійшло 215,1 млрд. гривень - на 15,3% більше, ніж за аналогічний період 2009 року, в тому числі до загального фонду - 186,9 млрд. гривень - 35,3% більше, пише "Коммерсант-Украина".

Виходячи з обсягу доходів за січень-жовтень, в листопаді зібрано 24,2 млрд. гривень.

У Держмитниці дані про виконання плану не надали, а джерело уточнило, що був недобір. НАК "Нафтогаз Україна" так і не погасила борг з ПДВ на суму 2,4 млрд. гривень за розмитнений раніше газ.

"Є сумніви, що до кінця року НАК це зробить", - додав співрозмовник.

Збільшення збору податків стало можливим завдяки тому, що в травні законом "Про оподаткування прибутку підприємств" було встановлено обмеження для бізнесу: у поточну звітність по сплаті податку на прибуток дозволено включати тільки 20% від збитку за попередні звітні періоди, тоді як раніше - 100% суми.

Ця норма могла бути застосована до наступного (III) кварталу після дати ухвалення закону, а в листопаді настає строк сплати податку на прибуток за 9 місяців.

У результаті в листопаді зібрано 7,8 млрд. гривень податку на прибуток, що становить 23% від показника 11 місяців 2010 року.

Читайте також:

Рада відмовилась ліквідувати податкову міліцію

Податкова "витрусила" до держбюджету 2,3 мільярди

Податкова звільнить кожного п'ятого співробітника

Залиште свій коментар

Вибір редакції