БЮТ: Азаров занизив реальні темпи інфляції майже уп'ятеро

Зґвалтоване адміністрацією Януковича керівництво Держкомстату вимагає від своїх регіональних підрозділів подавати наверх брехливу інформацію про інфляцію, стверджують в опозиції.

Фактичний ріст цін у 2010 році склав 42,3%, а не 9,1%, як заявляв Кабінет міністрів Миколи Азарова. До такого висновку прийшли аналітики економічного департаменту партії "Батьківщина", оцінюючи показники інфляції в 2010 році.

"Зґвалтоване адміністрацією Януковича керівництво Держкомстату вимагає від своїх регіональних підрозділів подавати наверх брехливу інформацію про інфляцію", - наголошується у заяві, оприлюдненій прес-службою "Батьківщини".

Як зазначили у "Батьківщині", експерти, співставивши інфляцію із розміром середньомісячної номінальної зарплати, встановили, що у грудні 2009 року частка продовольчого кошику складала 32,3%, а у грудні 2010 року - вже 57,3% середньої зарплати українців.

"Якщо виходити з реального рівня інфляції протягом року правління Януковича-Азарова спостерігається стрімке падіння доходів та значене погіршення якості життя більшості громадян України", - йдеться в заяві партії.

Читайте також:

Інфляція у 2010 році виявилась трохи більшою, ніж заявляв Азаров

У 2011 році інфляція становитиме 8,9%

Тимошенко: наступного року в Україні буде голод

http://tsn.ua/groshi/u-2011-roci-inflyaciya-stanovitime-8-9.html

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: