Опозиція ініціює земельний референдум

"Ми переконані, що приватизація сільськогосподарської землі є тією великою аферою, яка позбавить Україну у тому числі частини території".

Фракція БЮТ має намір ініціювати проведення земельного референдуму відносно продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення, заявила сьогодні перед погоджувальною радою лідер фракції Юлія Тимошенко.

"Ми переконані, що приватизація сільськогосподарської землі є тією великою аферою, яка позбавить Україну у тому числі частини території", - сказала Тимошенко.

На думку екс-прем'єра, уряд вирішив зробити банкротами сільськогосподарські підприємства, щоб вони не були конкурентами під час приватизації земель. "Сьогодні на опозиційній погоджувальній раді ми прийняли рішення почати збір підписів для проведення референдуму, щоб почати дискусію про доцільність і законність приватизації сільськогосподарських земель", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, до порядку денного Верховної Ради на поточний тиждень внесені земельний кадастр і ще ряд "земельних" законопроектів.

Як повідомлялося, президент Віктор Янукович заявляє про необхідність запуску повноцінного ринку землі найближчими роками.

Також, в адміністрації глави держави переконані в необхідності відкрити ринок землі для іноземців, заявила сьогодні заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова.

Читайте також:

Янукович хоче якнайшвидше запустити торгівлю землею

Київська влада визнала земельні махінації на 70 мільярдів

Українські землі дозволять скуповувати іноземцям

ВідеоОпозиція ініціює земельний референдум

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: