БЮТ не знайшов у Податковому кодексі обіцяний Азаровим податок на розкіш

У БЮТ зазначили, що новий Податковий кодекс, зареєстрований урядом, не містить норми про введення податку на нерухоме майно.

Віце-спікер Микола Томенко зазначив, що новий Податковий кодекс, зареєстрований урядом, не містить норми про введення податку на нерухоме майно, повідомили у прес-службі Томенка.

"Не дивлячись на недавні гучні заяви нової влади, зокрема прем'єр-міністра, на підтримку введення податку на розкіш, дана норма відсутня в зареєстрованому у Верховній Раді проект ПК", - заявив Томенко.

За його словами у вівторок у пояснювальній записці, що була зареєстрована в парламенті разом з проектом Податкового кодексу, містилася норма про "запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (з 1 січня 2012 - на житлову нерухомість площею понад 300 кв.м, з 1 січня 2014 - на нежитлову нерухомість).

Однак, вже в середу текст пояснювальної записки був змінений, і про згадане податок в ньому взагалі не йдеться, наголошується у заяві.

"Тому сьогодні, в день розгляду документа, в його остаточній версії взагалі немає норми про введення податку на розкіш. Це черговий приклад того, що новою владою активно реалізовується виборча програма президента, але з уточненням "Україна для "своїх" людей", - стверджує Томенко.

Нагадаємо, що у вівторок прем'єр-міністр Микола Азаров висловився за введення податку на розкіш, при якому власники житла площею понад 500 кв. м повинні обкладатися високою ставкою оподаткування.

Раніше перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова заявляла, що в проекті Податкового кодексу передбачається введення податку на нерухомість лише для квартир площею понад 300 кв.м.

Читайте також:

Депутати пожертвують канікулами заради Податкового кодексу

Рада провалила опозиційний проект Податкового кодексу

Новий Податковий кодекс передбачає 5-річні податкові канікули

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: