БЮТ: росіяни заберуть "Нафтогаз" за борги

Бютівець Гудима розкритикував енергетичну політику уряду, зокрема його заклики до місцевої влади брати кредити в місцевих банках для оплати боргів перед "Нафтогазом".

Депутат від БЮТ Олександр Гудима побоюється продажу "Нафтогазу" російським банкам за борги.

"Щомісяця "Нафтогаз" виплачує "Газпрому" 1 млрд. доларів і уже 2 місяці поспіль за кредити в основному російських банків. Таким чином НАК скочується в боргову яму, а всі борги будуть в руках тримати російські банки", - заявив депутат.

"Тобто можна стверджувати, що "Нафтогаз" штучно доводять до банкрутства, і тими рятівниками, які викуплять залишки "Нафтогазу", будуть російські банки", - вважає Гудима.

Депутат розкритикував енергетичну політику Кабміну, зокрема його заклики до місцевої влади брати кредити в місцевих банках для оплати боргів перед "Нафтогазом".

"Звичайно, узимку всі будуть позичати гроші. І всі будуть мати стільки боргів, що настане така хвиля - я думаю, не через місяць, а навесні, в лютому, - що почнеться фінансовий колапс в тепловій енергетиці. Будуть нездатні заплатити за російський газ, починаючи з лютого", - додав він.

На думку Гудими, виходом із цієї ситуації має стати максимальне скорочення споживання російського газу Україні.

Він вважає, що це дозволить зменшити не тільки енергетичну, а й політичну залежність країни від Росії.

Читайте також:

Фірташ вимагає у "Нафтогазу" ще 500 мільйонів доларів

Україна має найбільші в Європі запаси сланцевого газу

Янукович пообіцяв не віддавати росіянам газову трубу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: