"Це фейкова інформація": Зеленський спростував чутки про зростання тарифів на електроенергію від 1 серпня

"Це фейкова інформація": Зеленський спростував чутки про зростання тарифів на електроенергію від 1 серпня

Фото: president

Питання зменшення тарифу на електроенергію винесуть на засідання РНБО.

Президент Володимир Зеленський спростував інформацію про те, що від 1 серпня зростуть тарифи на електроенергію для населення.

Про це він заявив журналістам під час форуму "Україна 30. Децентралізація" 28 липня.

"Ми повинні зробити все, щоб ціни на електроенергію не підвищувалися для людини. Це фейкова інформація, що від 1 серпня ціни на електроенергію для людей будуть вищими. Підміняють сильно поняття, тому що десь для якихось підприємств щось зростає, але я би тут не говорив про суспільство", - заявив Зеленський.

Питання цін на електроенергію для населення розглянуть цього тижня на засіданні Ради національної безпеки та оборони, "щоб люди зрозуміли, що з 1 серпня сюрпризів для суспільства не буде", зауважив президент. На засіданні РНБО розглянуть можливість зменшення тарифу на електроенергію для малозабезпечених верств населення.

"Сьогодні 1,68 грн (за 1 кіловат-годину. - Ред.). Я вважаю, що у нас є низка людей, які не можуть собі дозволити платити навіть 1,68 грн. Тому Рада національної безпеки та оборони буде розглядати також це питання, розглядати можливість зменшення цін на електроенергію для таких окремих верств населення", - сказав він.

Нагадаємо, раніше міністр енергетики Герман Галущенко анонсував підвищення цін з 1 серпня, але Кабмін уже кілька разів продовжував дію існуючої моделі ПСО.

Водночас з'явилася інформація, що на засіданні Кабміну 28 липня уряд подовжить термін дії існуючої моделі покладання спеціальних обов’язків (ПСО) на ринку електричної енергії для населення до 1 вересня.

Новини тижня: наскільки і коли підвищать тариф на електроенергію, і кому обіцяють пільгові ціни

Новини тижня: наскільки і коли підвищать тариф на електроенергію, і кому обіцяють пільгові ціни
Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація