Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Це просто несправедливо": Гройсман мотивував жорсткіші вимоги нарахування субсидій

Прем’єра хвилює завелика кількість зловживань на цій темі.

Кількість родин, які отримують субсидії на житлово-комунальні послуги, скоротиться. Про це попередив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Він дав зрозуміти, що держава готова платити лише за тих, хто справді не може зробити це сам. Пільгу заберуть, якщо родина має авто, якому менше п’яти років, доходи від здачі нерухомості, квартиру понад 120 чи будинок більше 200 квадратів. А безробітним доведеться підтверджувати, що вони насправді безробітні.

ВідеоГройсман попередив про скорочення кількості родин, які отримують субсидії

Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді попередив: держава готова платити лише за тих, хто справді не може зробити це сам. Пільгу заберуть, якщо родина має авто, якому менше ніж 5 років, доходи від здачі нерухомості, квартиру понад 120 чи будинок більше 200 квадратів. Безробітним доведеться підтверджувати, що вони насправді безробітні.

Гройсман попередив про скорочення кількості родин, які отримують субсидії

Скоротять і норму споживання газу, а саму субсидію видаватимуть живими грошима. Планується, що така новація запрацює вже з нового опалювального сезону. "Ми маємо багато випадків зловживань, коли в людей є і доходи, і нормальне майно, і вони закуповують щось на величезні суми – і мають субсидію! Ну, це просто несправедливо", - обурився Гройсман.

Як повідомлялося, порівняно з аналогічним періодом 2017 року українцям призначили у 4,5 рази менше субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Усього за січень-квітень субсидій нарахували на 531 млн грн. Їх отримали 765 тисяч родин. Середній розмір субсидії також зменшився наполовину порівняно з минулим роком і наразі становить 310 грн. Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції