Це слабка позиція: Зеленський про обмеження ціни на російську нафту на рівні 60 доларів за барель

Автор
Світлана НесчетнаСвітлана Несчетна
Дата публікації
Перегляди
3920
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Це слабка позиція: Зеленський про обмеження ціни на російську нафту на рівні 60 доларів за барель

Фото: Associated Press

Ці гроші підуть і на подальшу дестабілізацію якраз тих країн, які намагаються зараз уникнути серйозних рішень, зазначив президент.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував рішення про обмеження ціни на російську нафту на рівні 60 доларів за барель.

Про це президент сказав у вечірньому відеозверненні 3 грудня.

"Зараз у світі завершилась – на жаль, без серйозних рішень – дискусія щодо прайс-кепів, тобто щодо обмеження експортної ціни російської нафти. Бо не назвеш серйозним рішення встановити таку межу для російських цін, яка цілком комфортна для бюджету держави-терориста. Росія вже завдала колосальних збитків усім країнам світу свідомою дестабілізацією енергоринку. А світ ніяк не може наважитися на її справжнє енергетичне роззброєння. Це слабка позиція", - заявив він.

Зеленський підкреслив, що це лише питання часу, коли все одно доведеться застосовувати сильніші інструменти.

"Шкода, що цей час буде втрачений. Логіка очевидна: якщо обмеження ціни на російську нафту – 60 доларів замість, наприклад, 30, про які говорили, зокрема, Польща та країни Балтії, то російський бюджет отримає на рік близько 100 мільярдів доларів. Ці гроші підуть не тільки на війну і не тільки на подальше спонсорування Росією інших, інших терористичних режимів та організацій. Ці гроші підуть і на подальшу дестабілізацію якраз тих країн, які намагаються зараз уникнути серйозних рішень", - підсумував президент.

Нагадаємо, 3 грудня Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про встановлення граничної ціни на нафту, що експортується з Росії, на рівні 60 доларів США за барель.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3920
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація