CEO ДТЕК представив міжнародним партнерам український досвід захисту енергосистеми

Генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко заявив, що досвід України у відновленні та захисті енергетичної інфраструктури в умовах постійних атак може бути корисним для посилення енергетичної безпеки європейських країн.

Про це він заявив на конференції Architecture of Security.

«ДТЕК неодноразово втрачав більшість своїх потужностей — і кожного разу ми її відновлювали. Що працює: сильна координація, європейська інтеграція, децентралізована енергетика. І понад усе — люди, які відмовляються здаватися», — сказав він.

Тімченко пояснив, що Україна зараз демонструє Європі, як енергетичні системи мають розвиватися в умовах, коли критична інфраструктура розглядається як мішень.

«На запрошення наших партнерів E.ON, я чітко пояснив для їхньої групи керівників мережевої компанії, що ця загроза означає на практиці для європейської безпеки», — підкреслив очільник ДТЕК.

Раніше Тімченко заявляв, що попри триваючу війну, Україна має декілька переваг, які можуть дати потенційним інвесторам можливість отримати довгострокову вигоду.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie