Чавес обіцяє дорогу нафту

Президент Венесуели прогнозує, що ціна бареля нафти на світовому ринку поступово має зрости до 100 доларів.

Уго Чавес
Архів
Уго Чавес погрожує високими цінами на нафту всьому світу та, особливо, Сполученим Штатам.
Президент Венесуели Уго Чавес прогнозує, що ціни на нафту на світовому ринку рухатимуться у напрямі до 100 доларів за барель.
 
"Я завжди говорив, що ціни на нафту йдуть прямо до 100 доларів за барель. Ми повинні готуватися до цих цін", - сказав він у суботу ввечері в промові на енергетичному самміті Карибських країн. 

Президент Венесуели також додав, що він припинить поставки нафти до США, якщо американська адміністрація проявить агресію стосовно його країні. Чавес звинуватив США в організації спроби державного перевороту в 2002 році. 

Зростання цін на нафту президент Венесуели пояснив "світовою кризою", породженою надмірним споживанням "чорного золота". 

"Якщо вони (США) нападуть на нас знову, як вони це зробили в квітні 2002 року... Нафти не буде", - заявив він.
 
Венесуела входить в ОПЕК (Організацію країн-експортерів нафти) і є одним з найбільших експортерів цієї сировини до США. Американський ринок, у свою чергу, є одним з основних для Каракаса, хоча Чавес вже заявляв, що хоче через напруженість у відносинах з Вашингтоном збільшити поставки "чорного золота" до країн Латинської Америки, Карибського регіону та навіть до Китаю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: