Чехія побудує для України двоповерхові потяги

Південна залізниця розпочала співпрацю з чеською компанією Skoda, уклавши контракт на постачання двох двоповерхових потягів.

Південна залізниця вже розпочала співпрацю з чеською компанією Skoda, уклавши контракт на постачання двох двоповерхових потягів.

Про це заявив начальник Південної залізниці Віктор Остапчук.

За словами начальника залізниці, делегація з Чехії приїжджала до Харкова для переговорів. Крім укладення контракту, сторони обговорили також можливість приїзду офіційної делегації з Чехії до Харкова, щоб розглянути можливість інвестицій у ВАТ "Ізюмський тепловозоремонтний завод".

"Можна запропонувати чехам налагодити на ІТРЗ виробництво рейкових автобусів, низькопольних трамваїв та іншої техніки. Зараз таке митне законодавство у них і у нас, тож їм вигідніше, щоб все "залізо" виробляли в Україні, а вони будуть впроваджувати свої ноу-хау", - заявив він.

Чехи активно співпрацюють з Санкт-Петербургом з модернізації метровагонів. У празькому метро вагони теж виробництва Митищинського заводу, але їх модернізували зовні, і найголовніше – встановили нове обладнання і знизили їх енергоємність.

"У цих напрямках потрібно працювати і шукати можливість співпраці", – наголосив Остапчук.

Читайте також:

В Україні квитки на потяги можна буде роздруковувати вдома

Черновецький збирається продати київське метро

Швидкісні потяги в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: