Через аварію в Мексиканській затоці BP не доплатить 10 млрд дол. податків

BP оцінила свої втрати від розливу нафти в Мексиканській затоці у 10 млрд дол. невиплачених податків. Щоб врятувати компанію, уряд Британії може її націоналізувати.  

Нафтова компанія British Petroleum попередила, що через серйозні витрати в боротьбі з розливом нафти в Мексиканській затоці може знизити податкові відрахування в найближчі чотири роки на 10 мільярдів доларів.

За оцінками економістів, у 2010-2013 роках ВР могла перерахувати до бюджету 37,5 мільярда доларів податків. Однак після аварії на буровій платформі Deepwater Horizon загальні податкові виплати компанії можуть скоротитися до 27 мільярдів доларів.

12 липня ВР повідомила, що загальні витрати компанії на усунення наслідків найбільшої екологічної катастрофи в історії США досягли 3,5 мільярда доларів, а на компенсації постраждалим від розливу нафти виплачено 165 мільйонів доларів.

Остаточні витрати ВР у зв'язку з нафтовою плямою до цих пір не визначені і оцінюються як мінімум в 50 мільярдів доларів.

Раніше стало відомо, що для компенсації витрат на боротьбу з розливом нафти ВР доведеться продати частину своїх активів. Інтерес до акцій ВР вже проявили в Лівії. У ЗМІ також повідомлялося, що китайська нафтогазова корпорація CNOOC може зробити ВР пропозицію про викуп частки британської компанії (60 відсотків) в аргентинському нафтодобувачі Pan American Energy.

Тим часом уряд Великобританії готує план порятунку ВР у разі фінансового краху. Одним з можливих варіантів є націоналізація компанії.

Витік нафти з пошкодженої свердловини BP в Мексиканській затоці стала найбільшою екологічною катастрофою в історії США. Незважаючи на всі зусилля, що робляться BP, зупинити витік нафти поки не вдалося.

12 липня фахівці BP встановили на аварійній свердловині новий захисний купол, який повинен запобігти потраплянню нафти у воду. Однак купол є лише тимчасовим заходом. Остаточно зупинити витік, попереджають фахівці компанії, можна буде лише пробуривши дві допоміжні свердловини.

Читайте також:

Обама ввів мораторій на буріння у Мексиканській затоці

BP заявляє про прогрес у ліквідації витоку нафти

Роботи-маніпулятори зупинятимуть витік нафти в Мексиканській затоці

Барак Обама виявився прихильником шельфового буріння нафти

ВідеоСвіт пропонує допомогу США в ліквідації витоку нафти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: