Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через блокаду на митниці Росія залишиться без київського пива

На російському кордоні застрягли харківські помідори та кримські вина.

На російському кордоні застрягли кримські вина, а Київський пивзавод, з огляду на ситуацію, взагалі припинив відвантажувати пиво до Росії, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Також перевіряють олію, хімтовари, продукцію машинобудування. Як повідомлялося раніше, все це потрапило в так званий "профіль ризику".

Тетяна Бесараб із Харківщини експортує овочі до Росії. Зараз багато помідорів, вирощених у теплицях, які за кілька днів просто можуть згнити.

"Зупинили повністю зі вчорашнього дня (14 серпня, - ред.) весь потік в Росію томата", - нарікає директор із зовнішньоекономічної торгівлі компанії Тетяна Бесараб.

Водночас уряд Дмитра Медведєва заявив, що не ухвалював ніяких рішень про обмеження імпорту з України, усе це - рішення митниці. Своєю чергою російська митниця мовчить. Голова комітету Держдуми у справах СНД заявив, що Україну ніхто не спонукає вступати до Митного Союзу, але там би їй було краще.

Відео Українські товари другий день заблоковані на російському кордоні

Володимир Жириновський в інтерв'ю ТСН прямо закликав Україну приєднуватися до Митного Союзу, а інакше - не треба скаржитись.

Микола Азаров вже закликав не драматизувати ситуацію. Проблеми він пов'язує зі становленням Митного Союзу, з яким треба домовлятися. Водночас Азаров заявив, що співпраця з ЄС також триватиме.

Тим часом у соціальних мережах справжній інформаційний вибух: люди закликають у відповідь на санкції Росії відмовлятись від купівлі російської продукції.

Нагадаємо, українські виробники обіцяють Росії підвищення цін через блокаду товарів на кордоні.

Кореспондент ТСН Олександр Шилко

Залиште свій коментар

Вибір редакції