Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через брак харчів у Росію почали імпортувати буйволятину, на черзі – крокодилятина

У РФ уже понад півроку діють продуктові санкції проти країн Заходу.

Через продуктові санкції, які ввела Росія проти країн Заходу у відповідь на економічні санкції, у РФ виник дефіцит окремих продуктів. А тому Москва шукає нові ринки постачання. Індія вже почала поставки м'яса буйвола в Росію.

Про це повідомляє Россільгоспнагляд, пише Lenta.ru. На територію Росії надійшло 16 контейнерів буйволятини - всього 409 тонн м'яса.

Россільгоспнагляд дозволив Індії постачати буйволятину в грудні 2014 року. Тоді ж відомство прийняло рішення про відкриття імпорту чорної ікри з Ірану. Санітарно-гігієнічні сертифікати отримали 18 іранських підприємств.

Торік 9 жовтня Росія дозволила філіппінській корпорації Coral Agri-ventures Farm постачати до РФ заморожене м'ясо крокодила.

Росія шукає альтернативних постачальників продовольства після того, як у серпні 2014 року оголосила про заборону на постачання м'ясної продукції, овочів і фруктів, морепродуктів та охолодженої риби, молока і молочних продуктів з країн Євросоюзу, Австралії, Канади, Норвегії та США. Ембарго стало відповіддю на санкції, спрямовані проти Росії у зв'язку з ситуацією на Сході України.

Пізніше список поповнився живою рибою. У той же часі з нього прибрали мальків лосося і форелі, безлактозне молоко та молочну продукцію, насіннєву картоплю, цукрову кукурудзу, горох, БАДи та вітаміни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції