Через дефект педалі газу Toyota відкликає майже 2 млн машин

У восьми моделях автомобілів Toyota, проданих у Європі, знову виявлено дефекти. Часті сервісні кампанії сильно позначилися на акціях концерну.

Компанія Toyota поширила подробиці щодо сервісної кампанії з усунення дефекту педалі газу у проданих на європейському ринку автомобілів.

Toyota відкликає вісім моделей машин – Aygo, iQ, Yaris, Auris, Corolla, Verso, Avensis і RAV4, які були випущені в період з лютого 2005 по січень поточного року. В цілому в Європі буде відкликано 1,8 мільйона автомобілів Toyota.

За словами представників японського автовиробника, у проданих на європейському ринку автомобілів практично не повинно бути проблем з педаллю газу, яка, за деякими даними, може повільніше повертатися у початкове положення або застрягнути в натиснутому стані.

У Toyota зазначили, що сервісна акція в Європі є скоріше "превентивним заходом", а випадків, коли через цей дефект ставалися аварії, зафіксовано дуже мало.

Нагадаємо, перший масштабний відклик був оголошений компанією Toyota восени минулого року в США. Тоді акція торкнулася 3,8 мільйона автомобілів Toyota і Lexus, у яких в деяких ситуаціях килимок перед сидінням водія міг заблокувати педаль газу.

На початку січня було відкликано ще 2,3 мільйона автомобілів через виявлений дефект приводу акселератора, що міг застрягнути в натиснутому стані. Нещодавно фірмою було ухвалено рішення з аналогічної причини припинити на американському ринку продажі восьми моделей.

На думку експертів, ці великі сервісні кампанії сильно зашкодять іміджу Toyota, яка довгий час обіймала перші строчки в рейтингах виробників найбільш надійних машин. Всього за п'ять днів з моменту оголошення про початок відкликання автомобілів акції Toyota впали на 15,1%.

Читайте також:

Toyota відкликає ще 1,1 млн автомобілів через смертельно небезпечні килимки

Toyota відкликає 110 тисяч пікапів Tundra через сіль на дорогах

Ремонт відкликаних авто обійдеться Toyota у 400 млн доларів

Toyota побудує для продажу 600 гібридів Prius, які підзаряджаються від розетки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: