31 березня з київських кіосків зникнуть сигарети і пиво

Заборона на продаж низки підакцизних товарів в столичних кіосках набуде чинності 31 березня. Власники кіосків, які порушать заборону, можуть втратити свій бізнес.

Через дев'ять діб, вранці 31 березня, з кіосків зникнуть сигарети і пиво - в іншому випадку власники кіосків ризикують позбутися свого бізнесу. Набуде чинності заборона на продаж низки підакцизних товарів в столичних кіосках 31 березня.

Як повідомили в Громадській організації (ГО) "Правозахист", Київський міський голова Леонід Черновецький на початку січня, незважаючи на критику, підписав рішення Київради № 413/5225 від 23 грудня 2010 року.

Нагадаємо, згідно з цим документом, місця торгівлі у тимчасових спорудах загальною площею до 40 кв. м визнані непризначеними для продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних і слабоалкогольних напоїв, столових вин і тютюнових виробів.

При недотриманні власниками кіосків, лотків і торгових наметів цих вимог, міська влада отримує з 31 березня право анулювати дозвільні документи на розміщення тимчасових споруд.

Втім, повідомили в ГО "Правозахист", ще залишається надія на опротестування цього рішення з боку Генпрокуратури, як це було з аналогічними рішеннями місцевих рад у Західній України. Якщо ж прокуратура не опротестує рішення, "Правозахист" подасть власний позов про неправомірність депутатів Київради регулювати торгівлю підакцизними товарами.

Крім того, раніше голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов обіцяв доопрацювати зазначене рішення міськради, відзначаючи необхідність вирішення питання з працевлаштуванням людей, зайнятих торгівлею в кіосках.

Як відзначають у Громадській організації, Попов може ініціювати ухвалення Київрадою змін, якими, як мінімум, буде продовжений перехідний період.

Читайте також:

В Україні знову подорожчають цигарки і алкоголь

В Україні повністю заборонять рекламу сигарет

У Криму школярам продають сигарети та пиво зі знижкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: