Перейти до змісту
Через фінансові афери Аделаджі п'ять українців покінчили життя самогубством

Через фінансові афери Аделаджі п'ять українців покінчили життя самогубством

"Українські сенсації" дослідили роботу King's Capital – фінансової піраміди, тісно пов'язаної з діяльністю голови "Посольства Божого".

Фінансова піраміда King's Capital, яку пастор Сандей Аделаджа наживав Божим даром, ошукала  понад чотири тисячі українців.

Всі знали, що це фінансова піраміда, але при цьому її реклама йшла з весни 2007 року, йдеться у сюжеті "Українських сенсацій". Агітував за неї персонально пастор.

Як розповідає Івана Шварц, колишній співробітник фірми, сам голова церкви їй показував, що єдиний вихід у ситуації, коли справи у підприємства пішли вниз – продовжувати працювати, незважаючи ні на що. Мовляв, якщо знизиться потік грошей, то "компанії хана".

Тих, хто не наважавувався брати кредити у банках, закладаючи квартири, Сандей залякував пеклом:

"Я даю йому шанс, даю йому таланти, а він неспосібний це все прийняти. Він недостойний бути в суспільстві людей! Він має горіти у пеклі, а не жити з Богом!", - заявляв пастор на проповідях.

Скінчилося все тоді, коли екс-міністр МВД звинуватив "Посольство Боже" у фінансових махінаціях. Сотні прочан в одну мить опинилися на вулиці – без грошей, квартир та віри в Бога.

Один з колишніх прихожан – Сергій – прийшов до розрекламованої церкви із 4 ступенем раку, в нього пухлина 10 на 19 сантиметрів. Гроші на лікування обіцяла персонально дружина Аделаджі. Сергію під страхом смерті прийшлося підписувати договір на кредит. Як тільки він поставив підпис, гроші розчинилися, тепер він винен банку понад 90 тисяч доларів.

Сергій стверджує, що підписати договір його змусив сам Аделаджа. Сам Сандей зі сцени ж сміявся над безхатченками – казав, що тим людям, котрі загубили квартири, цього й не вистачало для спасіння душі.

Розчаровані прочани "Церкви" кидаються з мостів, вішаються та підпалюють себе. На сьогоднішній день налічується вже 5 самогубств через афери Сандея – всі ці люди були прихожанами Сандея.

Тим часом у Нігерії відкрили великий банк, директором якого став пастор. Правоохоронці відразу зацікавилися справами Аделаджі.

За словами колишнього співробітника King's Capital Олександра Бандурченка, махінації почалися, коли сам пастор поставив над всіма економістами фірми фінансистів "Посольства Божого". Гроші від прочан King's Capital передає саме їм.

"Ми працювали і з касою церкви, і з касою фірми. Там вже вийшла одна каса", - каже Бандурченко.

Але головне, у чому він зізнається – за всіма справами компанії слідкував пастор, бачив всі документи. Тобто, по суті, керував всім.

Сам же голова "Посольства" ставав на коліна на проповідях і казав, що не має ані копійки з діяльності фінансової компанії. 

Нагадаємо, "Українські сенсації" розповіли, як починав свою діяльність в Україні опальний нігерієць Сандей Аделаджа.

У 90-ті роки, коли багато українських православних церковників дратували громадян розкішшю та "Мерседесами", він, звичайний месія, зваблював українців нігерійською скромністю та улюбленими народом артистами.

До проповідника церкви "Посольство Боже" Сандея Аделаджі протягом всього часу існування церкви приходили багато відомих українських політичних діячів – зокрема, Юлія Тимошенко, Павло Лазаренко, Андрій Клюєв, мери Києва Олександр Омельченко та Леонід Черновецький та багато інших.

Відео "Українські сенсації": вся правда про секту Сандея Аделаджі

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин