Через кризу Абрамович економить на "Челсі"

Власник англійського футбольного клубу "Челсі" російський мільярдер Роман Абрамович вимушений економити на своєму клубі через світову економічну кризу.


"Зважаючи на фінансову кризу Роман Абрамович натиснув на фінансові гальма і попросив нас значно урізати витрати", - сказав голова відділу "Челсі" з підбору гравців Френк Арнесен.

Відомо, що клуб вже "значно скоротив частину персоналу з числа скаутів (людей, які шукують потенційних гравців для клубу) й урізав витрати на інші заходи". За даними газети Guardian, з клубу було звільнено 15 з 25 людей відділу з підбору гравців.

З моменту придбання "Челсі" у 2003 році, Абрамович "влив" у футбольний клуб сотні мільйонів фунтів стерлінгів. За кілька останніх років він не лише покрив величезні борги клубу, але й витратив значні кошти на придбання нових гравців і розвиток інфраструктури клубу.

Відомо, що лондонська команда поки не приносить її власникові прибутків. При цьому британські ЗМІ вважають, що "Челсі" для Абрамовича всього лише хобі, а не "ділове вкладення".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: