Через масштаб руйнувань зараз в енергетиці найскладніша ситуація з початку війни, - Тімченко для CNN

Дата публікації
Перегляди
704
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Через масштаб руйнувань зараз в енергетиці найскладніша ситуація з початку війни, - Тімченко для CNN

Внаслідок останніх масованих ударів по енергосистемі в енергетиці виникла найскладніша ситуація з початку повномасштабного вторгнення.

Про це в інтерв’ю американському каналу CNN заявив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.  

«Три тижні тому ми пережили найбільшу атаку по нашій інфраструктурі. Ми втратили 80% доступних потужностей після перших двох атак. Звісно, зараз найскладніші часи від початку повномасштабного вторгнення з точки зору енергозабезпечення країни та масштабу руйнувань», - сказав він. 

Очільник ДТЕК наголосив що основна проблема зараз – відсутність достатньої кількості систем ППО. «І це головна проблема. Ми можемо відновити електростанції, привезти додаткове обладнання, але ми не знаємо що буде наступного дня», - підкреслив Тімченко. 

Він додав, що наразі ситуація більш менш стабільна завдяки теплій погоді й імпорту електроенергії з Європи. Однак коли буде спека - дефіцит в енергосистемі може збільшуватись. 

«У нас просто скоро не буде що відновлювати. Дуже терміново країні потрібна поставка систем ППО для захисту цивільної інфраструктури та населення», - підсумував Тімченко.

Нагадаємо, 11 квітня росія завдала чергового масованого удару по енергетичній системі України, внаслідок чого було суттєво пошкоджено об’єкти теплової генерації.

Наступна публікація