Через Мін'юст можна дешево купити дорогу іномарку

Через Мін'юст Porsche Cayenne купують за 22 тис. доларів, а Subaru Legacy - за ціною Ланоса.

Через українське Міністерство юстицій можна купити вживані автомобілі за наддешевими цінами, які не запропонують ні на одному ринку країни. В усякому разі, про це свідчать дані на сайті "Система реалізації конфіскованого і заарештованого майна", посилання на яку можна знайти на офіційному сайті Мін'юсту.

Тут розміщується інформація про майбутні торги з продажу тих або інших конфіскованих і заарештованих товарів, а також результати вже проведених аукціонів, пише Дело.

В якості одного з недавніх прикладів вигідної покупки можна привести реалізацію через Систему автомобіля Porsche Cayenne S. При стартовій ціні в 189,87 тис. грн. він був придбаний за 200 тис. грн. Або, приміром, автомобіль Toyota Camry 2007 року цієї весни був проданий за 153,3 тис. грн. при стартовій ціні 153,228 тис. грн.

Аналогічних прикладів на сайті можна знайти досить багато: Subaru Legacy 2006 року з пробігом 61 тис. км - продана за 90 тис. грн, Subaru Forester 2008 року - за 92,3 тис. грн, BMW X5 - 331,8 тис. грн. Volkswagen Touareg 2004 роки з незначними ушкодженнями лакофарбного покриття, бампера, задніх дверей і скла - 112,4 тис. грн, Mitsubishi Pajero Sport 2008 року - 100 тис. грн. Усі приведені ціни в півтора, а іноді в два рази нижчі ринкових.

Аукціони проводять ряд компаній, уповноважених Міністерством юстиції на реалізацію конфискату та арештованого майна.

Правда, наскільки доступні такі вигідні пропозиції для звичайного обивателя - судити складно. Можна лише стверджувати, що з невідомої причини ажіотаж навколо низьких цін на дорогі машини не відчувається - про це свідчить ціни купівлі автомобілів, які практично не відрізняються від стартової ціни аукціону.

Читайте також:

У Мін'юсті купили 3 авто на 1,6 млн грн

Німеччина стала європейським лідером з продажів авто

В Україні попит на автомобілі зріс до рекордного рівня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: