Через падіння цін на нафту російські компанії за один день здешевшали на 250 мільярдів рублів

Члени ОПЕК не змогли домовитися про зменшення обсягів видобутку "чорного золота".

Протягом вчорашнього дня, 18 квітня, через падіння цін на нафту на світовому ринку впали на 1,3-3,4% акції російських нафтових компаній. За день вони разом втратили близько 250 млрд рублів.

У неділю, 17 квітня, в Катарі відбулися переговори членів Міжнародної організації 12 країн-експортерів нафти ОПЕК. Хотіли домовитися про зниження обсягів видобутку, аби "чорне золото" почало дорожчати. Категорично проти виступив Іран, з якого нещодавно зняли міжнародні санкції і який тепер хоче заробити, що втратив протягом років заборони експорту. Тож про зниження обсягів виробництва так і не домовилися. На цій новині вартість нафти Brent упала на 7% - до 40 доларів. Про це пише РБК.

Сьогодні, 19 квітня, європейська Brent коштує 42,8 долара США за барель, американська WTI – 39,8 долара, а середня вартість у кошику ОПЕК – 38,05.

Після невдалих переговорів у Катарі обвалилися ціни на нафту

На Лондонській біржі барель марки Brent втратив сім відсотків і коштує трохи більше сорока доларів. Так ринок відреагував на безрезультатну зустріч міністрів країн-членів ОПЕК. Урядовці не змогли домовитися про зниження видобутку нафти, щоб могло б призвести до її подорожчання.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: