Через Податковий кодекс літр бензину подорожчає на 50 копійок

За словами експерта, підвищення на 50 євро, яке проглядається в Податковому кодексі, зумовлює зростання кінцевої ціни на 50 копійок.

Підвищення з 1 січня 2011 року ставки акцизного збору на бензини моторні до 182 євро за тонну, як це передбачає проект Податкового кодексу, призведе до подорожчання в роздробі нафтопродуктів на 50 копійок.

Про це повідомив директор консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн.

"В середньому кожен євро в акцизі на бензин еквівалентний 1 коп. / л в ціні на бензоколонці. Тож підвищення на 50 євро, яке проглядається в Податковому кодексі, зумовлює зростання кінцевої ціни на 50 коп. /л"- сказав він.

Нагадаємо, раніше уряд обіцяв скасувати транспортний збір і включити його у вартість бензину шляхом внесення відповідної норми до Податкового кодексу. Однак оприлюднений урядом документ передбачає збереження сплати транспортного збору з об'єму двигуна. Транспортний збір пропонується стягувати лише при першій реєстрації транспортних засобів з їх власників.

Як повідомлялося, 22 вересня на сайті Верховної ради було офіційно оприлюднено проект Податкового кодексу.

Документ передбачає низку нововведень, зокрема у проекті ПК зазначено, що "фізособи, які ведуть господарську діяльність не за місцем державної реєстрації або по всій території України, отримують одне свідоцтво платника податків і платять податок за ставкою 1500 грн з розрахунку на календарний місяць".

З повним текстом нового Податкового кодексу можна ознайомитись тут.

Читайте також:

Налоговый прорыв

Рада відмовилась запровадити податкові канікули для малого бізнесу

За виграш в лотереї українці платитимуть 15% суми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: