Через забудькуватість секретарки PepsiCo втратила 1,3 млрд доларів

Представники PepsiCo не з'явилися на судове засідання і справу вирішили на користь позивачів.

PepsiCo має сплатити компенсацію у розмірі 1,26 мільярдів доларів за позовом двох мешканців США, які стверджують, що компанія вкрала у них ідею виробництва дистильованої води.

Суд вирішив справу на користь позивачів, оскільки представники PepsiCo не з'явилися на засідання. Виявилося, що секретарка просто забула сказати керівництву про судову повістку.

Як випливає з матеріалів справи, у квітні 2009 року Чарлз Джойс і Джеймс Войгт звернулися до суду округу Джефферсон. Позивачі заявили, що у 1981 році запропонували технологію виробництва бутильованої води "U.P." і підписали з дистриб'юторами угоду про нерозголошення конфіденційної інформації.

Проте вона була порушена, і в 1994 році PepsiCo почала виробництво води Aquafina за цією технологією без повідомлення її авторів.

Юридична фірма Stith & Stith, яка представляє інтереси PepsiCo, отримала повідомлення про позов 11 червня. 15 вересня компанія перенаправила лист до юридичного відділу PepsiCo, проте секретарка Кеті Хенрі, яка одержала документ, забула про нього.

Як стверджують у компанії, Хенрі була дуже зайнята підготовкою до засідання ради директорів.

Таким чином, 30 вересня, коли PepsiCo все ще не знала про судовий розгляд, суд округу Джефферсон, у зв'язку з нез'явленням відповідача, на прохання позивачів виніс заочну постанову на користь Джойса і Войгта, присудивши їм 1,26 мільярда доларів компенсації. У PepsiCo копію запиту позивачів про винесення заочної постанови отримали лише 5 жовтня, коли було вже пізно.

Офіційний представник PepsiCo Джо Джакузі заявив, що прохання позивачів про винесення заочної ухвали було безпідставним, і PepsiCo має намір це довести. Водночас він виправдав затримку, допущену секретарем, назвавши її причину "простимою".

З матеріалів, на які посилаються західні інформагентства, не зрозуміло, чому сума компенсації виявилася такою великою. У поданому в квітні позові Джойс і Войгт вимагали сплатити їм лише трохи більше 75 тисяч доларів.

Читайте також:

Голова PepsiCo подав у відставку

Найбільш абсурдні бізнес-події року

У Маріуполі банкомат видав дідусю одразу 12 пенсій

Керівник імперії Рокфеллерів наклав на себе руки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: