Черкаси через 3 роки відмовляться від газу

Черкаси відмовляться від газу і опалюватимуть будинки вугіллям та біопаливом.

За 3-5 років Черкаси планують повністю відмовитися від використання природного газу для вироблення тепла, заявив міський голова Сергій Одарич.

Мер міста уточнив, що для повної відмови від газу місту необхідно виконати два завдання: зменшити споживання тепла і частково окремі райони міста перевести на альтернативні енергоносії.

Одарич запевнив, що і в основній частині міста, де відбувається подача через єдину теплоцентраль, є на сьогодні можливість генерувати достатню кількість тепла з використанням вугілля.

За його словами, місто намагається зменшити споживання тепла. Це відбувається за рахунок утеплення будинків, встановлення індивідуальних теплових пунктів із автоматичними регуляторами споживання тепла.

Міський голова зауважив, що упродовж 3-5 років місто планує ці роботи виконати і, таким чином відмовитися взагалі від використання газу.

"Чіткої програми немає, але ми з кожним днем наближаємося до того, що зможемо чітко сформулювати весь перелік заходів. Зокрема, уже в цьому сезоні ми плануємо активізувати деякі котельні Теплокомуненерго і вивести їх із експлуатації. Бо в нас є котельні, які обігрівають одну-дві будівлі, при цьому транспортують на сотні метрів теплоносій із величезними втратами. Тому вже зараз ми плануємо і зменшувати споживання газу і підвищувати кількість тепла, яке генерується з використанням біопалива", – підкреслив Одарич.

Нагадаємо, у поточному році Кабінет міністрів має намір виділити близько 1 млрд дол. на реалізацію проектів в альтернативній енергетиці.

Читайте також:

Уряд витратить мільярд доларів на альтернативну енергетику

Уряд знайшов спосіб зекономити 2 мільярди "кубів" газу на рік

Янукович готує Україну до подорожчання газу

Газ для населення може подешевшати

Найменше за газ платять у Львові, найбільше - у Харкові

Тарифи на газ для населення не підвищать до 2012 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: