Черномирдін порадив Україні почекати з кредитом

Відповідаючи на запитання, як він оцінює нинішні відносини між Україною і Росією, Черномирдін сказав: "Відносини складні".

Надзвичайний і повноважний посол Росії в Україні Віктор Черномирдін вважає складними нинішні українсько-російські відносини.

В інтерв`ю журналістам у Києві, відповідаючи на запитання, як він оцінює нинішні відносини між Україною і Росією, Черномирдін сказав: "Відносини складні".

На запитання, чи зверталася офіційно Україна до Росії з проханням про надання кредиту в розмірі 5 млрд. дол., Черномирдін відповів: "Не знаю. Виступаючи у Мюнхені, прем`єр сказала, що вона звернулася до багатьох країн, у тому числі й до Росії, про виділення кредиту".

Відповідаючи на запитання, чи може Росія виділити такий кредит Україні в умовах кризи, посол сказав: "Дивлячись, на яких умовах. Звичайно, кредит дають на умовах, вам від Штатів потрібен кредит? Чекайте… Дадуть".

При цьому Черномирдін не зміг відповісти на запитання, на яких умовах може бути наданий кредит. "Ви у неї (прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко) запитаєте. Я нічого не знаю. Хтось інший вам дав сигнал, що виділяють кредит?", - сказав він.

Посол зазначив, що керівництво України має в першу чергу саме визначитися, чи потрібен йому цей кредит. "Ось бачите, один просить, а другий не просить. У вас тут не зрозумієш, що ви хочете. Розберіться, врешті-решт", - сказав Черномирдін.

Він також зазначив, що криза в першу чергу відіб’ється на людях, і сьогодні уряд України вживає заходів, щоб зменшити наслідки цієї кризи.

"Я можу тільки одне сказати абсолютно вірно - не тільки Україна, багато держав шукають шляху для того, щоб підтримати один одного, нічого в цьому такого немає", - додав Черномирдін.

Читайте також:
Росія: офіційно Україна не просила про кредит
Ющенко назвав неприпустимими кредитні домовленості Тимошенко з Москвою
Черномирдін працюватиме в Україні "до кінця"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: