Черновецький: середня зарплата киянина перевищує 8 тисяч гривень

Столичний градоначальник висловив думкі, що такі високі показники обумовлено більшою мірою тим, що "в столиці знаходяться офіси найбільших українських і міжнародних компаній"

Київський міський голова Леонід Черновецький заявив, що наразі середня зарплата в Києві майже в два з половиною рази вища, ніж середня по Україні і майже вдесятеро вища за мінімальну.

"Мені приємно, що в питаннях зарплати Київ завжди стоїть на першому місці. Зараз середня зарплата киянина майже в два з половиною рази вище, ніж середня по Україні і майже вдесятеро вище за мінімальну. Середня зарплата по Києву сьогодні - 8230,8 гривень, при середній зарплаті по країні 3506,5 гривень", - цитує столичного градоначальника його персональний сайт.

"Звичайно, це обумовлено більшою мірою тим, що в столиці знаходяться офіси найбільших українських і міжнародних компаній. Але завдяки цьому в столицю з усієї країни з'їжджаються найрозумніші і талановитіші люди, які роблять місто і країну краще", - відмітив Черновецький.

Як повідомлялося, найбільш поширена зарплата в Україні в червні 2010 року, за даними Державного комітету статистики, була в межах від 2 до 2,5 тис. грн. Таку зарплату отримували цього місяця 11,7% українців.

Найнижчі зарплати (до 884 грн.) отримували 8% українців. Найбільший відсоток таких зарплат відмічений в рибному господарстві і рибному лові (24,4% працівників) сільському господарстві, мисливському господарстві і пов'язаних з ним послугах (18,8% працівників) і діяльності готелів і ресторанів (16,4% працівників). Найменший відсоток мінімальних зарплат відмічений у сфері державного управління (3% працівників).

Реальна заробітна плата в Україні в січні-липні 2010 року виросла на 9,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2009 року

Читайте також:

Черновецький повернувся з відпустки до Києва заради боксу

За рік середня зарплата українців знизилася на 6 гривень

Найбільш розповсюджена зарплата в Україні – 2 тис. грн

Залиште свій коментар