Червоненко підніме проблему браконьєрства

Голова Запорізької ОДА Євген Червоненко має намір підняти на засіданні РНБО проблему браконьєрства.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Євген Червоненко має намір підняти на засіданні Ради національної безпеки і оборони проблему браконьєрства. 

Як повідомили в прес-службі Запорізької облдержадміністрації, відповідну заяву Є.Червоненко зробив на борту сейнера ”Вікінг”, де напередодні з метою напрацювання методів збереження біологічної різноманітності Азовського моря і боротьби з незаконним виловом риби відбулася робоча зустріч представників виконавчої влади, наукових і бізнес-кіл. 

”Сьогодні браконьєри ламають ринок - через демпінг українська риба йде за безцінь. Крім того, браконьєри, знищуючи рибу, не займаються риборозведенням. А ми, заради майбутніх поколінь, не маємо права ставитися до цієї проблеми недбало”, - пояснив Є.Червоненко свій намір.
 
Він також зазначив, повідомляє прес-служба Запорізької ОДА, що надалі ініціативи і рішення обласної виконавчої влади будуть направлені на боротьбу з нелегалами рибної галузі й підтримку підприємців і бізнес-структур, що сприяють відтворенню рибних запасів. 

Як приклад таких Є.Червоненко назвав бердянських бізнесменів, що відкрили в 2007 р. в Запорізькій області завод з розведення осетрових і судака. 

У травні цього року у Запорізькій області була запущена перша черга Бердянського осетрового заводу. Ініціаторами будівництва підприємства, яке займатиметься відтворенням популяції осетрових і судака, виступили держпідприємство ”Азовський центр ЮгНІРО” і риболовецьке підприємства ”Бриз”. Вартість будівництва - близько 5 млн. доларів США.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: