Чиновники будуть притягуватися до адміністративної відповідальності, - Тігіпко

Доопрацьований проект Податкового кодексу передбачає істотне поліпшення підприємницького клімату в Україні, заявив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко.

Переданий на розгляд парламенту доопрацьований проект Податкового кодексу передбачає істотне поліпшення підприємницького клімату в Україні. Про це сьогодні заявив віце-прем'єр-міністр і голова партії "Сильна Україна" Сергій Тігіпко під час парламентських слухань на тему "Економічні реформи: реальність і очікування українського бізнесу".

"Сьогодні ми повинні закласти ті основи модернізації країни, на які давно чекає бізнес, і про які ми раніше тільки говорили. Ми абсолютно відкриті для бізнесу, щоб приймати зауваження і чітко на них реагувати", - заявив Тігіпко.

Віце-прем'єр нагадав, що сьогодні за умовами ведення підприємницької діяльності Україна знаходиться на одному з останніх місць у світі. І новий кодекс покликаний принципово змінити ситуацію. Сергій Тігіпко ще раз назвав основні положення нового Кодексу, спрямовані на лібералізацію економіки: поступове зниження податку на прибуток з 19% до 16%, десятирічна нульова податкова ставка для суднобудівних і авіабудівних підприємств, готельного бізнесу, приватних лікарень і шкіл, автоматичне відшкодування ПДВ на 23-й день з моменту подачі декларації.

Крім того, Сергій Тігіпко заявив, що уряд розробив низку законопроектів, які істотно звужують можливості чиновників тиснути на бізнес. "Буде заборонено вилучення документів в оригіналі поза рамками кримінального слідства, усунено можливість зупинки фінансової діяльності підприємств, крім як за рішенням суду. Для податкових служб буде введена заборона на безпідставну відмову у прийомі податкової декларації, а чиновники, які так вчинять, будуть притягуватися до адміністративної відповідальності", - повідомив віце-прем'єр.

Читайте також:

Тігіпко: ми знайдемо альтернативу спрощеній системі оподаткування для юросіб

У Тігіпка наполягають на реалізації інноваційних проектів у соціальній сфері

Оприлюднено проект Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: