Чиновники підрахували, скільки українці будуть переплачувати у платіжках за електрику

Дата публікації
Чиновники підрахували, скільки українці будуть переплачувати у платіжках за електрику

УНІАН

Кінцева сумма залежатиме від рівня споживання. 

Через підвищення тарифів на електроенергію від 1 березня 2017 року більшості українців доведеться платити більше на від 9 до 38 гривень.  

Про це повідомив заявив голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк.

"Для переважної кількості споживачів зміна щомісячного рахунку за електроенергію становитиме від 9 до 38 грн", - наводить його цитату УНІАН.

 

За його словами, 15% населення, яке використовує до 50 кВт-год при тарифі 90 копійок щомісячні видатки зростуть на 9 грн, для 40%  споживачів, які використовують від 50 до 100 кВт-год на місяць - на 18 грн., а для домогосподарств, які споживають більше кВт-год на місяць (таких 60%) - збільшення щомісячного рахунку становитиме 38 грн.

Як повідомлялося, один кіловат за новими тарифами коштуватиме 90 копійок (порівняно з 71,4 копійкою раніше), але тільки для тих, хто витрачає ощадливо та не перевищує ліміту в 100 кіловат на місяць. Кому це не вдасться – за кожен витрачений доведеться сплачувати вже не 1,29 грн, а 1,68 грн. 

В Україні зросли тарифи на електроенергію для населення

В Україні зросли тарифи на електроенергію для населення

Наступна публікація