Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чиновники знову не можуть подати е-декларації: багатостраждальний сайт НАЗК впав

Держслужбовці скаржаться, що НАЗК не виконує своїх обов'язків.

В українських чиновників знову виникають проблеми із заповненням електронних декларацій на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Так, вони скаржаться, що Єдиний державний реєстр декларацій працює несправно. Зокрема, про це написала заступник міністра юстиції Ганна Онищенко у Facebook.

"Не реформа, не битва за безвіз, це ненормальне, непрофесійне і неадекватне виконання своїх обов'язків! Орган, на який виділено стільки коштів, який розпіарено і якому надані такі неймовірні повноваження в частині "боротьби з корупцією" навіть не спромігся за рік запустити реєстр, щоб у нього можна було подати декларацію. Я вже добу у різний час намагаюся хоча б потрапити в реєстр. Поки що жодного разу не вийшло", - зауважила Онищенко.

Радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко також зауважив, що не може заповнити електронну декларацію, бо сайт не працює.

Нагадаємо, у жовтні минулого року, під час першої хвилі подачі електронних декларацій офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції також працював нестабільно - через велику кількість запитів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції