Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чистий прибуток державного "Укрспирту" зріс майже вдвічі. Інфографіка

Чистий прибуток державного "Укрспирту" зріс майже вдвічі. Інфографіка

Більшу частину прибутку підприємство отримало за листопад та грудень.

Держпідприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" за минулий рік отримало 40,3 млн грн чистого прибутку. Це на 83% більше, ніж позаторік, коли було 21,6 млн грн.

У компанії зазначають, що більшу частину прибутку - 32 млн грн – отримала за листопад та грудень.

"Останні два місяці 2019 року ми разом з Міністерством економіки, правоохоронними органами, податковою зосередили увагу на детінізації ринку спирту. Результати говорять самі за себе — завдяки боротьбі з тінню чистий прибуток "Укрспирту" порівняно з минулим роком зріс на 86%. В той же час, у ДП "Укрспирт" як у монополіста галузі, ця цифра могла б бути у декілька разів більшою. Звісно, для модернізації галузі цього недостатньо. Щоб забезпечити її сталий розвиток, оснастити заводи новітніми технологіями та стати великим експортером спирту за кордон, галузі потрібен приватний капітал та вмотивований інвестор", - сказав в.о. директора ДП "Укрспирт" Сергій Блескун.

Торік підприємство сплатило 463,1 млн грн податків, а виробництво етилового спирту склало 6060,25 тис декалітрів.

Укрспирт_2
Прес-служба ДП "Укрспирт"
Укрспирт_1
Прес-служба ДП "Укрспирт"

Нагадаємо, від 1 січня 2020 року почав діяти закон про демонополізацію спиртової галузі. Згідно з документом, від 1 липня скасовується державна монополія на виробництво спирту, зокрема, як лікарського засобу, а також для медичних і ветеринарних цілей. Документ дозволяє компаніям будь-якої форми власності виробляти спирт за умови отримання ліцензії. Законом передбачене тимчасове обмеження на імпорт спирту в Україну до 1 січня 2024 року, а також введена заборона на участь представників країни-агресора у приватизації підприємств "Укрспирту".

Залиште свій коментар

Вибір редакції