ЧМП атакували рейдери

Атаку на Чорноморське морське пароплавство здійснили представники фірми "А-трейдінг"

За інформацією прес-служби Мінтрансзв'язку, 23 травня представники української фірми "А-трейдінг", застосувавши силу, зайшли на об'єкт, " хоча офіційно фірма до пароплавства не зверталася", - сказав Кожевін. 

За його словами, 30 березня на земельному аукціоні була продана ділянка, розташована в Одесі на вулиці Воробйова, 1, що є власністю ЧМП. 
Кожевін повідомив, що земля пішла за 55 млн. грн. фірмі "А-трейдінг", що належить депутату міськради Одеси. 

"Під час аукціону був здійснений злочин проти державної власності, оскільки дана ділянка була виділена в 1947 році Чорноморському морському пароплавству. Ми належним чином стежили за ділянкою, і за землю виплачувався визначений налог", - сказав Кожевін.

Президент ЧМП повідомив, що, починаючи з листопаду 2005 року, підприємство намагалося оформити документи на право власності на землю через міськвиконком, проте, це не вдалося зробити. 

"Протягом двох років комісія та мер міста Одеса затягували вирішення питання. Тому ЧМП звернулося до господарського суду міста Києва і, згідно з рішенням суду, 6 березня 2007 року всі об'єкти були передані в державну власність", - відзначив Кожевін.

За його словами, 30 березня ділянка по вулиці Воробйова все ж таки була виставлена на аукціон і продана. "Значить, що міська влада продала землю, до якої не мала відношення", - підкреслив Кожевін.

Він заявив, що Чорноморське морське пароплавство має намір відстоювати державні інтереси. Кожевін повідомив, що з цією метою вже поданий позов до Господарського суду Одеської області щодо визнання аукціону недійсним. "Справа повинна розглядатися 6 червня", - повідомив президент ЧМП.

Протистояння між ЧМП і міською владою Одеси стосовно 11 гектарів землі, переданих ще в 1947 році ЧМП під антенне поле, продовжується досить давно, оскільки тоді не були оформлені документи на право власності на дану земельну ділянку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: