Чому долар в Україні дорожчає

Долар цього тижня нарешті став доступнішим: він з'явився у продажу.

Великі підприємства почали поступово розпродавати свої валютні запаси і вперше за останні місяці пропозиція валюти на ринку перевищила попит на неї. 

Утім, на гривню це не вплинуло, більше того – національна валюта і далі продовжила свій курс донизу.

Крім того, сьогодні у Києві  експерти та підприємці обговорюватимуть питання, чому в умовах світового падіння цін на нафту в Україні спостерігається інфляція.

Головною проблемою для України є не світова фінансова криза, а внутрішня криза розвитку політичної системи та економіки. Такий висновок зробив один з учасників заходу, голова правління об`єднання підприємців "Нова формація" В`ячеслав Кредисов.

На його думку, значно більше українській економіці шкодить політична нестабільність та нерозвиненість середнього та малого бізнесу в Україні: "Криза це також психологічне явище. Люди починають витрачати менше грошей, намагаються не вкладати в тривалі проекти, не йти на якісь ризиковані кроки, на які вони б раніше пішли".

Кредисов упевнений, що український бізнес здатен самостійно віднайти протиотруту кризовим тенденціям. Але для цього слід рішуче обмежити втручання можновладців в економічні процеси та усунути суперечливість українського економічного законодавства. Лідер підприємницької організації привітав зняття Національним банком обмежень на коливання курсу гривні.

На його думку, тепер стан гривні більш реалістично відображає ситуацію на внутрішньому ринку.


ВідеоЧому долар в Україні дорожчає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: