Чому люди живуть бідно та як це виправити. Поради психолога 

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Необхідно виправити стосунки із грошима.

Якщо вам постійно не вистачає грошей і ви не розумієте, як їх можна заощаджувати – тоді у вас просто неправильні стосунки із грошима. Психолог Сальма Шах із Лондона назвала 5 причин, чому люди живуть бідно і не вміють достатньо заробляти, розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Саме гроші дають нам можливість вибору: бути вільними та отримувати від життям максимум. Та бідним бути "безпечніше".

Перша причина бідності, за словами спеціаліста, криється в глибині душі. Бо люди бояться, що зміна фінансового становища зашкодить стосункам із рідними чи друзями.

Друга причина -  ми оточені бідними людьми, які впливають на нас. Щоб змінити це, потрібно намагатися не спілкуватися з людьми, які постійно жаліються на брак коштів. А якщо це ваші рідні чи друзі, то уникайте розмов про фінанси взагалі.

Не обмежуйте себе неправильними установками, наприклад, більше спілкуйтеся з успішними, заможними людьми, які для вас приклад.

Якщо ви не розумієте, як заощаджувати – не замовчуйте свої тривоги, знайдіть фінансово грамотну людину і просто запитайте пораду.

І наостанок, психолог Сальма Шах, стверджує: ніколи не говоріть – я не можу собі цього дозволити! Натомість уявляйте, як гроші самі течуть вам до рук і те, чого ви так хочете і це стає реальністю. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що мешканка Південної Кореї помилково подрібнила 550 тис. вон (12,1 тис. грн) у шредері. Вона власноруч відновила банкноти за один місяць.

Відео5 психологічних причин бідності

Якщо вам постійно не вистачає грошей, і ви не розумієте, як їх можна заощаджувати – тоді у вас просто неправильні стосунки із грошима. Психолог Сальма Шах із Лондона розповіла 5 причин, чому люди живуть бідно і не вміють достатньо заробляти.

5 психологічних причин бідності

Залиште свій коментар

Вибір редакції