"Чорна" бухгалтерія Януковича: мільйонні розтрати, хабарі та нечувана розкіш

Журналісти почали публікувати документи, знайдені в бухгалтерії Януковича, яку намагались втопити.

Документи Януковича  з Межигір’я_21
facebook.com/Mefistoff
Журналісти знайшли велику кількість документів
У суботу, 22 лютого, в резиденції Віктора Януковича "Межигір'я" знайшли документи, які свідчать про порушення законодавства, підкуп суддів ухиляння від сплати податків, хабарі та нечувану розкіш.

Документи були знайдені у воді біля причалу. Частину документів намагалися спалити, а коли зрозуміли, що вони не встигають згоріти, документи просто кинули у воду.

Серед них багато документації пов'язаної з фірмою "Танталіт", датованої 2006-2010 роком, в якій міститься інформація про витрати на будівництво "Межигір'я".

Наприклад є один документ, в якому у графі витрат навіть значиться "хабар за тендер" у розмірі 32 тисячі 580 гривень.

Документи Януковича  з Межигір’я_31
facebook.com/Mefistoff
"Хабар за тендер"
Також серед документів багато "службових записок" про проведення оплати за покупку різних предметів для будівництва та оздоблення Межигір'я.

Наприклад, є службова записка про оплату 54 164,10 євро за ворота для ангару вертолітного майданчика, привезені з Німеччини. Також документи, в яких містяться дані про вартість оздоблення резиденції.

Документи Януковича  з Межигір’я_33
facebook.com/Mefistoff
Серед видатків в бюджеті також вказані 6 тисяч гривень на утримання собак, на корм для птахів і звірів – 4500, а на якійсь інформаційні таблички – 85 280 гривень.

Крім того, є документи про витрати у резиденції президента Сухолуччя. Так наприклад лише на один з об'єктів Схолуччя – "Територія акація" було витрачено понад 11 мільйонів гривень з кам'яними садами за півмільйона і меблями вартістю понад два мільйони.

Документи Януковича  з Межигір’я_24
facebook.com/Mefistoff
Також серед документів є багато бухгалтерських проводок. Одна з них на суму 10 мільйонів гривень девелоперській компанії АВК, яка також згадується у багатьох документах, від імені благодійного фонду "Відродження України".

Зазначимо, на часі оцифровано лише невелику частину документів. Інші на часі вивчають та розслідують журналісти.

Як повідомлялось раніше, починаючи з суботи "Межигір'я" стало відкрите для всіх охочих. Цілий день потік людей їхав до резиденції, яку вже охрестили "музеєм української корупції".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: