"Чорна каса" регіоналів: "Наша Україна" та КПУ отримували гроші від ПР

Гроші також регіонали витрачали у на підкуп чиновників із ЦВК

Партія регіонів нелегально фінансувала дві партії у другому півріччі 2012 року. Про це під час прес-конференції заявив нардеп від БПП Сергій Лещенко, пише "DW".

Зокрема, Партія регіонів фінансувала партії "Наша Україна" та КПУ.

Окрім того, за словами Лещенка, регіонали витрачали кошти на підкуп чиновників із ЦВК та нелегальну рекламу у ЗМІ із державного бюджету та коштами від незаконних угод.

Нагадаємо, Партія регіонів, згідно з оприлюдненою "чорною бухгалтерією", витратила більше $ 60 млн за декілька місяців. Зокрема, документація стосується першого півріччя 2012 року. Саме $ 66 млн, як зазначається у документах, Партією регіонів було витрачено саме за півроку. Відтак, щодення витрати політсили складали $ 362 тис.  Окрім того, як пише видання, у документах є свідчення про "тушкування" та купівлю голосів нардепів у Верховній Раді минулого скликання. Зокрема, у документах вказується Віктор Рибаков, який продавав свій голос.

У документі можна побачити кому, скільки та за які саме послуги платила партія у 2012 році. Біля кожного прізвища стоїть підпис того, хто отримував "видатки". 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: