Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чорна п’ятниця на порозі: знижки у магазинах побутової техніки і електроніки сягають 70%

В "Ельдорадо" "чорна п’ятниця триватиме до 2 грудня.

Чорна п’ятниця вже на порозі. У цей день знижки сягають рекордної позначки. Великі магазини електроніки та побутової техніки вже почали продавати товари зі знижками до 70%.

"Якщо є потреба купити новий холодильник, телевізор чи велику побутову техніку, то знижки можуть доходити до одної тисячі на одну позицію. Але і це дуже рідко, бо у переважній більшості це дві-три тисячі. У сумі до 20 тисяч може доходити знижка залежно від ціни товару", - каже ведучий Youtube-каналу Eldorado Дмитро Анділахай.

Українці найбільше цікавляться мобільними телефонами і телевізорами. У магазині радять, на що саме варто звернути увагу цього року: "Це можуть бути пилососи, чайники чи парові станції. Тобто на них дуже хороші знижки".

Відео Чорна п’ятниця: в магазинах побутової техніки знижки сягають 70%

Чорна п’ятниця вже на порозі. У цей день знижки в магазинах сягають рекордної позначки. Великі магазини електроніки та побутової техніки вже почали продавати товари зі знижками до 70%.  

Чорна п’ятниця: в магазинах побутової техніки знижки сягають 70%

Експерти закликають не купувати техніку на сумнівних сайтах та звертатися у відомі великі мережі. "Дуже часто на тему чорної п'ятниці відбувається спекуляція. На один день показують, нібито це велика знижка. А насправді, навпаки, накрутка. Ми собі не можемо такого дозволити", - каже Дмитро Анділахай.

В "Ельдорадо" "чорна п’ятниця триватиме до 2 грудня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції