Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чорна п'ятниця в Києві: скільки заощаджують і чим невдоволені мешканці столиці

Українські акції все ще поступаються у щедрості закордонним.

Великі торгові центри та невеликі магазини у столиці долучилися до дня розпродажу, відомого як Чорна п'ятниця. У Києві немає скажених американських черг, тому перші відвідувачі крамниць почуваються щасливцями, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Магазини цьогоріч анонсували знижки до 80% на одяг, косметику, взуття та навіть техніку, але насправді це стосується певної частини на товарів, котрі навіть не всі є на полицях. "Вчора заходили. Дивилися. Придивлялися. Бо сьогодні думали, що буде багато народу. А сьогодні прийшли – а тих товарів вже не було. Їх кудись сховали", - зізнаються здивовані покупці.

Відео Чорна п’ятниця в Києві

На шопінг вирушили різні люди. Машиніст київського метрополітену Олександр щойно зі зміни пішов по жіночу білизну – подарунок для дружини на день народження. Яна спеціально відклала на цей день 15 тис. гривень, аби оновити собі гардероб. В'ячеслав полює на книжки. "Зараз дуже недешево коштують", - зізнається він. "Дуже багато людей прийшло. Ми щасливі. На всі книжки мінус 50", - розповіла видавець Дана Павличко.

Долучилися до "чорної п'ятниці" і провідні українські дизайнери. Кононова та Рябоконь розповідають, що зробили це вперше. Покупцям пропонують пальто з капсульної колекції – з шерсті та ручною вишивкою. Його ціна – 35,5 тисяч, але в ніч знижок можна придбати за 24 тисячі. Купити дешевше можна і хутро – від 20 тисяч. В магазинах електроніки найбільший попит на мобільні телефонии – на них також можна заощадити від кількох сотень до кількох тисяч гривень.

Фотогалерея "Чорна п'ятниця" у ТРЦ "Гуллівер": СБУ проводить обшуки у будівлі в центрі Києва (5 фото)

Але задоволені не всі. Незважаючи на проанонсовані знижки, деякі покупці маленьких цінників не побачили. "Ніяких великих знижок я не побачила. Абсолютно. Вибіркові, не на все", - розчарована киянка Ірина Овчар. А Міла, яка купує одяг та косметику лише в інтернеті на закордонних сайтах, на українські акції дивиться скептично. "Ну, це не ті знижки, про які говорять за кордоном. Якщо там можна знайти знижку 95%, у нас такого, мені здається, ніколи не буде", - зізнається вона.

Тим часом у США розпочинається так звана Чорна п'ятниця - день шалених знижок. З цього дня починається традиційний різдвяний сезон розпродажів.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Залиште свій коментар

Вибір редакції