Чорноморський флот РФ повністю розрахувався з боргами перед Україною

Підприємства Чорноморського флоту РФ погасили перед Пенсійним фондом України борг у розмірі 5,6 мільйона гривень.

В результаті прийнятих прокуратурою Севастополя заходів, Будівельне управління Чорноморського флоту Росії повністю відшкодувало заборгованість перед Пенсійним фондом України.

Як мовиться в повідомленні прокуратури Севастополя, зокрема, в результаті заходів, прийнятих прокуратурою, Будуправління ЧФ РФ відшкодувало до Пенсійного фонду України 5,6 млн грн.

"Це підприємство було одним з найбільших боржників перед Пенсійним фондом в Севастополі. На сьогодні його борг повністю погашений", - повідомили в прокуратурі.

Нагадаємо, в січні 2011 року була розпочата процедура банкрутства Будівельного управління Чорноморського флоту РФ і ВАТ "Лазарівське адміралтейство", що також має російську юрисдикцію, які заборговували Пенсійному фонду України в місті Севастополі більше 12 млн грн.

Як повідомлялося, у березні міськадміністрація Севастополя надіслала лист командуванню Чорноморського флоту Російської федерації, в якому просила погасити заборгованість підприємств флоту перед містом в розмірі понад 20 млн грн.

За словами заступника голови міськадміністрації Ірини Цокур, підприємства ЧФ ще до 1 січня були винні Пенсійному фонду 12,469 млн гривень, і в поточному році заборгованість вже складає 166,8 тис. грн.

Нагадаємо, 2 серпня, Господарський суд Криму прийняв рішення, згідно з яким Чорномоський флот РФ повинен найближчим часом повернути Україні маяки.

Судові виконавці повинні повернути дві станції радіонавігаційної системи РС-10, розташовані в Євпаторії і на території Тарханкутського маяка.

Також вилученню підлягають 6 маяків, 9 навігаційних знаків та інше устаткування, розташоване вздовж кримського узбережжя.

Читайте також:

Кримський суд зобов'язав Росію повернути Україні чорноморські маяки

Україна і Росія готують нові угоди по Чорноморському флоту

Москва: Янукович обіцяв вирішити питання ЧФ РФ без шкоди для Росії

У Севастополі розпочався переділ землі Чорноморського флоту

Росія пообіцяла погасити борги ЧФ по зарплаті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: