Чверть українських компаній підвищать працівникам зарплати до кінця року

Результати опитування показали, що чверть провідних українських компаній планують до кінця року підвищити на 10% зарплати своїх працівників.

Провідні українські компанії готові підвищувати зарплати своїм співробітникам. Такі результати чергового огляду заробітних плат, кадрової політики та практики, проведеного аудиторською компанією "Ернст енд Янг Україна".

Згідно з дослідженням, у третьому кварталі поточного року 26% компаній планують підняти зарплати своїм співробітникам. Зростання зарплат передбачається на рівні 10-11%. Збільшення доходів співробітників передбачається приблизно на одному і тому ж рівні, незалежно від позиції працівника, пише Дело.

Не планують підвищувати зарплату в третьому кварталі 72% опитаних компаній.

Якщо аналізувати результати першого півріччя, то вони досить позитивні. Близько 60% компаній провели підвищення заробітної плати. Зокрема, 70% опитаних компаній заявили, що підняли зарплату середній керівній ланці, а 69% - фахівцям і адміністративній ланці.

Відповідно до огляду "Ернст енд Янг Україна", ключовий критерій, на який звертають увагу компанії при перегляді рівня заробітної плати - індивідуальні досягнення співробітника (на цей фактор звертають увагу 73% роботодавців).

Близько 67% компаній звертають увагу на ринкові показники (фактичні рівні заробітних плат). На рівень інфляції звертає увагу кожна п'ята компанія.

Більшість компаній виплачує заробітну плату в гривнях. Лише 20% компаній прив'язують платню співробітників до іноземної валюти.

Нагадаємо, згідно з опитуванням, щоб не почувати себе бідними, 54% українців хочуть отримувати зарплату від 2700 гривень на людину в місяць.

За даними Держстату, у червні середня заробітна плата підвищилася в порівнянні з травнем на 5,2%, або на 135 гривень до 2 708 гривень в місяць.

Читайте також:

Українці отримують у конвертах понад 140 мільярдів гривень зарплати

Більшості українців для щастя вистачить зарплати у 2700 гривень

Реальні доходи українців за рік збільшились на 2%

Життя в Україні дорожчає втричі швидше, ніж ростуть зарплати

Бюджетній сфері загрожує колапс через низькі зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: