Цифри не сходяться: нардеп від "Батьківщини" Волинець придбав квартиру за понад 7,6 мільйона гривень

Цифри не сходяться: нардеп від "Батьківщини" Волинець придбав квартиру за понад 7,6 мільйона гривень

Фото: УНІАН

Житло розташоване в столиці.

Народний депутат від "Батьківщини" Михайло Волинець, який ще до обрання до Верховної Ради був головою Конфедерації вільних профспілок України та головою Незалежної профспілки гірників України, придбав у Києві квартиру за 7 млн 644 тис. 381 грн.

Про це Волинець вказав в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані на порталі Національного агентства з питань запобігання корупції.

Площа квартири становить 122,3 кв.м, була придбана 19 червня 2020 року в ТОВ "Компанія з управління активами "ЮДП Ессет Менеджмент".

У Держреєстрі речових прав на нерухоме майно вказано, що нова квартира розташована на вулиці Патріса Лумумби, 6/1. За цією ж адресою розміщений житловий комплекс "Бульвар фонтанів". За інформацією сайту ЖК, ціни на квартири у новобудові стартують від 69,3 тис. грн за кв. м, пише "Главред".

Перед цим, 5 черня, Волинець за 4 млн 111 тис. грн продав якесь нерухоме майно. А за 2019 рік, відповідно до електронної декларації нардепа, він отримав 921 тис. грн зарплати та пенсії. Ще 4 тис. доларів (понад 100 тис. грн) тримав готівкою. Тобто виходить, що задекларованих доходів Волинця, щоб придбати нову квартиру за 7,6 млн грн, не вистачало і потрібно було ще щонайменше 2,5 млн грн. Де нардеп узяв такі гроші, невідомо.

У Верховній Раді Волинець уже вдруге. Вперше його обрали 2002 року, тоді він також входив до "Блоку Юлії Тимошенко".

Раніше НАЗК взялася за доповнену 148 мільйонами гривень декларацію Юлії Тимошенко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація