Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ціна на Brent впала після заяв міністра нафти Саудівської Аравії

Він сказав, що Саудівська Аравія не збирається знижувати обсяг нафтовидобутку.

У другій половині 23 лютого світові ціни на нафту впали в середньому на 4% на тлі заяв міністра нафти і мінеральних ресурсів Саудівської Аравії Алі аль-Наїмі, передає Reuters.

Він сказав, що Саудівська Аравія не збирається знижувати об'єм нафтовидобутку. І додав, що деякі держави не виконують свої обіцянки, навіть якщо декларують наміри скоротити видобуток сировини.

Міністр зазначив, що нафтовидобувальникам з високою собівартістю доведеться знижувати ціни, позичати гроші або ліквідуватися, щоб пристосуватися до поточної ситуації. Однак додав, що не знає, коли період низьких сировинних цін закінчиться.

Після заяв аль-Наїмі квітневі ф'ючерси на Brent подешевшали на 4% до $ 33,2 за барель, а котирування WTI впали майже на 4,5% до $ 31,7 за барель. При цьому в середині дня барель Brent торгувався вище $ 35, а WTI – близько $ 33,5.

Також на ціни вплинули заяви міністра нафти Ірану Біджана Зангане, який назвав пропозиції Росії і Саудівської Аравії про заморожування видобутку "безглуздими".

Раніше повідомлялося, що два найбільші світові виробники сирої нафти – Росія і Саудівська Аравія домовилися "заморозити" обсяги видобутку на рівні січня, щоб ціни на неї почали рости. Саудівський міністр уточнив, що до ініціативи також приєдналися Катар і Венесуела.

Залиште свій коментар

Вибір редакції