Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ціна на газ для населення у липні зменшиться на 8% – "Нафтогаз"

Це стало можливим завдяки здешевленню палива для промисловості.

У липні ціна на газ для населення зменшиться майже на 8% і становитиме 5803 грн за 1 тис. куб. м. (без ПДВ, транспортування та розподілу).

Про це 27 травня повідомила НАК "Нафтогаз України".

У компанії зазначають, що завдяки здешевленню газу на міжнародному ринку у червні вартість блакитного палива для промисловості зменшилася майже на 8%.

Згідно рішенню уряду, ціна "Нафтогазу" для промисловості формує ціну газу для населення, яка діє наступного місяця. Тому у липні населення також купуватиме газ майже на 8% дешевше.

Раніше Кабмін заявляв, що ціна на газ для населення у травні 2019 року має становити 8247 гривень за тисячу кубічних метрів. 3 квітня Кабінет міністрів схвалив постанову, якою надав можливість "Нафтогазу" знизити ціни на газ для населення від квітня 2019 року. 22 квітня стало відомо, що компанія "Нафтогаз" спільно з урядом узгодила механізм, який дозволить не лише не збільшувати ціну на газ для населення, а ще й зменшити її до 8247 гривень за тисячу кубічних метрів від 1 травня 2019 року.

Відео"Нафтогаз" знижує ціни: з 1 травня вартість газу впаде на 30 копійок за метр кубічний

Про це заявив Володимир Гройсман на засіданні Кабінету міністрів. І додав, що це зниження, ймовірно, не останнє. Раніше в уряді погрожували ініціювати звільнення керівництва "Нафтогазу", якщо державна компанія не піде на знижку. Оскільки вимоги Кабміну газопостачальник виконав, відставку вирішили відкласти. Вартість газу змогли знизити, бо він вже кілька місяців дешевшає на європейських біржах.    

"Нафтогаз" знижує ціни: з 1 травня вартість газу впаде на 30 копійок за метр кубічний

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції